Zarabiaj on-line!

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-13 15:00:42

Zarabiam On-Line
Administrator
Dołączył: 2019-05-13
Liczba postów: 3
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Wstęp

Witam,

Dotarłeś tutaj, bo chcesz zarabiać pieniądze z użyciem internetu, bardzo mnie to cieszy - pomożemy sobie nawzajem  [dblpt]).

Dosyć już opowiadania, krótko i na temat.

Zarabianie w internecie prawie "pasywnie", czemu prawie a no temu że jeżeli chcesz zarobić jakieś pieniądze, BEZ INWESTYCJI, w internecie to trzeba będzie zobaczyć około 5 sekundową reklamę, po której zostaniesz przeniesiony na stronę docelową. Brzmi tajemniczo? Spokojnie to nic poważnego [dblpt]).
Daję przykład :
1) corneey.com/wMK1vA  - wchodzisz na ten link, oglądasz reklamę i przenosi Cię do memesa z jebzdzidy.pl [dblpt]), ja za to dostaję prowizje kilka setnych $ (np. za jedno wejście 0,014589$). Po kilkunastu wejściach zarobię już coś w okolicy jednego dolara, a jeden dolar = +- 3,70 zł.  - to proste bardzo nieprawdaż?

I teraz pomyśl, że Ty tu na forum wrzucisz jakiś skrót z mema, z yt o Twojej ulubionej muzyce, bądź czymś śmiesznym, głupim, interesującym, ogólnie cokolwiek, ja wejdę w ten link żeby Ci pomóc. Przy dobrym rozwoju tego forum uzbieramy sobie powiedzmy grupę 100 osób, będziemy się wzajemnie wspierać i klikać na swoje linki.

Kolejny raz pomyśl, jest 100 osób na forum, 100 x 0,014589$ = 1,4589$ z jednego linku! Liczymy dalej wrzucisz 5 linków = 7,2945$ !!!!!!

Dziennie przy minimum 5 linkach jesteś w stanie wyciągnąć 7$ !!!! INNI TAK SAMO, wystarczy, że będziemy się razem wspierać [dblpt]). Dobrze wypłata jest co miesiąc, jak w normalnej pracy. Liczymy 7$ x 30 dni = 210 $ x 3,7 (aktualny kurs dolara na 13.05.2019r,) = 777 PLN !!!!!

A chyba fajnie jest co miesiąc, za oglądanie filmików i memów dostawać kasę w końcu robimy to na co dzień, ale nikt nie płaci za to [sred])

Zapraszam do otwartej dyskusji - pomogę rozpocząć tą działalność i spróbować dorobić się niewielkiej sumy do swojego budżetu [dblpt])

W razie pytań, proszę o kontakt na forum [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka